Index English Kontakt Facebook Przyjaciele Oferta Galeria Historia Rozkład Jazdy Aktualnośœci Ikarus 260
Szukasz transportu dla grupy osób? A może chcesz zorganizować niebanalną imprezę? Dzisiaj Ikarus 260 to nie tylko środek transportu, ale też i pojazd, który doda każdemu wydarzeniu niepowtarzalnego klimatu! Przygotowaliśmy kilka propozycji w których nasz Ikarus mógłby wzbogacić Twoją imprezę:

Śluby, wesela i inne uroczystości rodzinne
Potrzebujesz przewieźć gości z kościoła na miejsce wesela? Szukasz do tego nietypowego pojazdu, który wzbogaci Twój scenariusz tego wydarzenia? A może zamiast przyjazdu klasycznym samochodem osobowym chcesz zaskoczyć gości przyjeżdżając autobusem najbardziej znanej marki w Polsce?

Wieczory panieńskie i kawalerskie
Organizujesz wieczór panieński lub kawalerski? Zaskocz wszystkich przyjeżdżając wraz z uczestnikami wieczoru po przyszłą Pannę Młodą lub Pana Młodego pojazdem jakim kilka lat temu dojeżdżał do szkoły lub na studia. Ikarus nie tylko zawiezie Was w wybrane atrakcje ale także sam w sobie będzie idealnym miejscem do świętowania. Ikarus to nie tylko miejsca siedzące i stojące ale też i parkiet wraz z fabrycznie zamontowaną rurą do tańczenia!

Transport
Potrzebujesz przewieźć grupę osób? Chcesz, żeby to nie był banalny pojazd? Ikarus 260 to autobus, który nie tylko przewozi ludzi, ale też i wywołuje najlepsze wspomnienia z młodości! Tylko w tym autobusie Twoi goście poznają lub przypomną sobie jak wyglądało codzienne życie Warszawiaków.

Zwiedzanie Warszawy
Każde miasto można zwiedzać w dwojaki sposób: tak jak większość osób: w pośpiechu zaliczając kolejne punkty zwiedzania z przewodnika przemieszczając się tradycyjnym autokarem; lub poznać miasto takie jakim jest ono dla ich mieszkańców. Przejazd Ikarusem to nie tylko "zaliczenie" klasycznych miejsc turystycznych, ale też możliwość doświadczenia codzienności Warszawiaków. Współpracujemy z zawodowymi przewodnikami, którzy pokażą Wam Warszawę również z innej perspektywy.

Autobus edukacyjny
Nasz Ikarus to nie tylko środek transportu i rozrywka. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy program, który nie tylko pozwoli im miło spędzić czas, ale także będzie wyjątkowym doświadczeniem edukacyjnym.

Jeżeli nie znalazłeś tu pomysłu na Twoją imprezę skontaktuj się z nami, a na pewno uda się przygotować inny wyjątkowy sposób w jaki jeszcze można wykorzystać Ikarusa! Napisz do nas maila: kontakt@ikarus260.pl